Seramarketim Online Satış Sitesi

Menü

tuketici-haklari-alisveris-sartlari

www.seramarketim.com.tr  Alışveriş Sözleşmesi :
 
 1. 18 yaşından küçükler www.seramarketim
.com.tr'den alışveriş yapamaz.

  2. Alışverişlerinizi "Kredi Kartı" (Visa - Master Card) veya "Banka Havalesi" ile yapabilirsiniz. Banka havalesi ile yapacağınız alışverişlerde sipariş tutarının 7 gün içerisinde havale edilmesi gerekmektedir. 7 gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
 
 3. www.seramarketim
.com.tr tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil, TL olarak ifade edilmiştir.
 
4. Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından www.seramarketim
.com.tr sorumlu değildir.
 
 5. Sözleşmenin imzalandığı tarihte var olmayan ve ön görülmeyen, tarafların kontrolleri dışında gelişen, ortaya çıkmasıyla taraflardan birinin ya da her ikisinin de sözleşme ile yüklendikleri borç ve sorumluluklarını kısmen ya da tamamen yerine getirmelerini ya da bunları zamanında yerine getirmelerini imkânsızlaştıran haller, mücbir sebep (Tabii afet, savaş, terör, ayaklanma, mevzuat hükümleri, el koyma veya grev, lokavt, üretim ve iletişim tesislerinde önemli mahiyette arıza...) olarak kabul edilecektir. Mücbir sebep şahsında gerçekleşen taraf, diğer tarafa durumu derhal ve yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların edimlerini yerine getirememelerinden dolayı herhangi bir sorumlulukları doğmayacaktır. İşbu mücbir sebep hali 10 (on) gün süreyle devam ederse, taraflardan her birinin, tek taraflı olarak fesih hakkı doğacaktır.
 
 
 6.Siparişlerinizin size belirtilen süreler içinde teslim edilmemesi durumunda info@seramarketim
.com.tr'a yazarak durumu www.seramarketim.com.tr'a bildirebilirsiniz. Teslimat sırasında hasarlı olduğunu tespit ettiğiniz paketleri teslim alınmayıp durum info@seramarketim.com.tr'a bir e-posta aracılığıyla bildirilmelidir. www.seramarketim.com.tr sipariş ile ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacaktır.
 
 7. Satın aldığınız ürünleri tümünü ambalajını açmadan teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde faturası ile birlikte, kargo bedelini ödeyerek, gerekçe göstermeksizin iade edebilirsiniz. Internet üzerinden yapılan satışlar T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı"nın 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun"un "Mesafeli Sözleşmeler" 9 A Maddesine tabidir.
 
 Mesafeli Sözleşmeler
 
 8. www.seramarketim
.com.tr , güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir.
 
 9. www.seramarketim
.com.tr'dan alışveriş yapanlar yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.